روش های پرداخت​

کسر مستقیم از حساب

پایانه‌های فروشگاهی​

کد USSD

وب سایت

اپلیکیشن

روش های پرداخت​

وب سایت

اپلیکیشن

کد USSD

پایانه‌های فروشگاهی​

کسر مستقیم از حساب

وب‌سایت

شما می توانید از طریق وب سایت های زیر اقدام به پرداخت عوارض آزاد راهی کنید.

ezpay.png

ایزی پی

aanipay-1.png

آنی پی

Asset-122.jpg

توسن

top-1.jpg

تاپ

maskan-4.png

بانک مسکن

naji-1.png

ناجی

آزادراه‌های تحت پوشش

سوالات متداول

روش‌های متعددی برای پرداخت عوارض آزادراهی وجود دارند که ترددکنندگان می‌توانند در وب‌سایت آنی‌رو از این روش‌ها اطلاع یافته و مناسب‌ترین روش را برای خود انتخاب کنند.

آزادراه تهران – ساوه
آزادراه تهران – قم
آزادراه کرج – قزوین
آزادراه قزوین – زنجان
آزادراه همت – کرج
آزادراه بندرعباس – بندر شهید رجایی
آزادراه ارومیه – تبریز (قطعه 4)

حداکثر زمان مجاز پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی هفت روز پس از تاریخ صدور قبض می‌باشد.

ترددکنندگان می‌توانند از هر یک از ابزارهای معرفی شده در وب‌سایت آنی‌رو استفاده و پس از استعلام، آنرا پرداخت نمایند.

با توجه به اینکه اعمال جرائم رانندگی تحت مسئولیت پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی می‌باشد، لذا مبالغ جرائم آزادراهی با عنوان «عدم پرداخت یا تاخیر پرداخت در مهلت قانونی» از سوی پلیس راهور به مردم اعلام می‌گردد.

خیر. خدمت آنی‌رو بر پایه روش‌های پرداخت غیرنقدی و الکترونیکی برنامه‌ریزی‌شده است و ترددکنندگان باید با یکی از روش‌های غیرنقدی پیش‌بینی‌شده در وب‌سایت آنی‌رو، نسبت به پرداخت عوارض آزادراهی اقدام کنند.

با استفاده از کد دستوری ستاره 720 مربع و دستگاه‌های خودپرداز (POS) بانک پارسیان، امکان پرداخت بدهی عوارض آزادراهی طرح آنی‌رو میسر شده است. همچنین در باجه‌های آنی‌رو امکان پرداخت بدهی و شارژ مبلغی بابت ترددهای آتی نیز فراهم شده است. بدین ترتیب در صورت شارژ کافی پلاک، ترددهای آتی بصورت خودکار برداشت و تسویه می‌گردد.

خیر. درصورتی‌که پلاک خودرو به‌درستی اعلام و یا واردشده و تراکنش موردنظر با موفقیت انجام‌شده باشد و یا موجودی کیف پول یا حساب متصل به‌قدر کافی باشد، نیاز به کار دیگری نیست.

ثبت تردد توسط دوربین‌های پیشرفته پلاک‌خوان، در نقاط مختلف آزادراه‌های تحت پوشش آنی‌رو انجام می‌گیرد. اطلاعات مربوط به ترددها بعد از پالایش به سامانه مرکزی ارسال می‌شود.

خیر. خودروها می‌توانند با حداکثر سرعت مجاز در آزادراه تردد کنند.

بدهی تردد هر خودرو، با توجه به پلاک موجود بر روی خودرو، به‌حساب مالک پلاک قرار داده می‌شود. بنابراین صاحب پلاک موظف به پرداخت بدهی‌های تردد می‌باشد. درصورتی‌که صاحب پلاک تغییر نموده یا فک پلاک انجام شود، اطلاعات مالک خودرو و شماره تلفن همراه او در سامانه پلیس به‌روزرسانی می‌شود.

بله. خودروهایی که قبلا از تگ بانک مسکن استفاده می‌کردند، همچنان با همان روش قبل می‌توانند از آزادراه‌های طرح آنی‌رو عبور کنند. تنها کافی‌ است مشابه قبل، حساب متصل به تگ را شارژ نمایند.

خیر. نگران عبور از یک نقطه مشخص نباشید. دوربین‌های آنی‌رو تمام‌مسیر قطعه آزادراهی را تحت پوشش قرار داده و نیاز به عبور از یک نقطه خاص نمی‌باشد.

می‌توانید در اپلیکیشن یا وب‌سایت‌های مورد تائید وب‌سایت آنی‌رو، پلاک‌های متعددی را برای ابتدا ثبت و دفعات بعد آن‌ها را انتخاب و پرداخت را انجام دهید.

بله. درصورتی‌که مسیر رفت و برگشتی را طی می‌کنید، می‌توانید عوارض عبور هر دو مسیر را به‌صورت یک‌جا پرداخت کنید.

سوالات متداول

ارتباط با ما

100001531

info@aniro.com

1531

لینک های مرتبط

درباره آنی رو

آنی رو خدمت ارائه شده برند سپندار یک پروژه ملی است که ابتدا با هدف الکترونیکی کردن پرداخت عوارض در تمام آزادراه‌های کشور فعالیت خود را آغاز کرد. اما، امروز با امکاناتی که این پروژه در اختیار ذینفعان اصلی خود قرار می‌دهد، به بهترین ابزار برای توسعه ظرفیت‌های شبکه آزادراه‌هی کشور با هزینه کمتر، بهره‌وری بیشتر و روش‌های کارآمدتر در حوزه‌ی مدیریت ترافیک تبدیل شده است. این پروژه شامل منافع ملی بسیاری است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

حذف پدیده فرار و ثبت همه ترددها

افزایش درآمد آزادراه‌ها از طریق حذف …..

Asset-1keypad.png

حریم خصوصی

ثبت درخواست

نرخ عوارض آزادراهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سپندار بوده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

Call Now Button